تولید کیسه زباله بسته ای که آشغال ها را تفکیک می کند

کیسه زباله، سطل زباله، کیسه زباله (انگلیسی آمریکایی) یا کیسه زباله بسته ای یک کیسه یکبار مصرف است که برای نگهداری زباله های جامد استفاده می شود.

چنین کیسه زباله بسته ای هایی برای پوشاندن داخل ظروف زباله مفید هستند تا از پوشیده شدن داخل ظرف با مواد زائد جلوگیری شود. امروزه اکثر کیسه ها از پلاستیک ساخته می شوند و معمولاً سیاه، سفید یا سبز رنگ هستند.

کیسه های پلاستیکی روشی پرکاربرد، راحت و بهداشتی برای حمل زباله است. کیسه های زباله پلاستیکی نسبتاً سبک وزن هستند و به ویژه برای زباله های نامرتب یا مرطوب مفید هستند.

همانطور که معمولاً در مورد زباله های مواد غذایی صدق می کند، و همچنین برای بسته بندی زباله ها برای به حداقل رساندن بو مفید هستند. کیسه زباله بسته ای های پلاستیکی اغلب برای پوشاندن زباله ها یا ظروف زباله یا سطل ها استفاده می شود.

کیسه زباله

این کار با جلوگیری از تماس ظرف با زباله، بهداشتی نگه می دارد. پس از پر شدن کیسه در ظرف با زباله، کیسه را می توان از لبه های آن بیرون کشید، آن را بسته و با حداقل تماس با مواد زائد بسته شد.

کیسه زباله بسته ای های زباله توسط کانادایی ها Harry Wasylyk، Larry Hansen و Frank Plomp در سال 1950 اختراع شد. در یک برنامه ویژه در تلویزیون CBC، کیسه های زباله سبز (اولین کیسه های زباله در کانادا) در رتبه 36 در میان 50 اختراع برتر کانادا قرار گرفت.

کیسه زباله بسته ای های پلاستیکی سیاه در سال 1950 به عنوان کیسه های مهر و موم ستاره معرفی شدند. اولین کیسه ها در ایالات متحده سبز و مشکی بودند، نه سفید و شفاف که اکنون رایج است.

کیسه های مهر و موم تخت برای اولین بار در سال 1959 ظاهر شدند. در دهه 1960، کیسه های بن سفید معرفی شدند. کیسه های دو لایه (هیوی دیوتی) در سال 1974 معرفی شدند و در سال 1980 کیسه های 3 لایه به بازار آمدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.