کفش ورزشی زنانه آدیداسی که موجب تسکین درد های عضلانی می شود

از افراد فعال تا افراد عادی که به دنبال راحتی هستند، اکثر مردم کفش ورزشی زنانه آدیداس مورد علاقه را در کمد خود دارند تا از بالشتک، حمایت و شاید حتی استایل خود استفاده کنند. اما آیا این آنها را به بهترین کفش برای باشگاه تبدیل می کند؟

به جز اینکه به باشگاه می روید تا 30 دقیقه روی تردمیل و چند تمرین حصیر کم بیاورید، کفش ورزشی زنانه آدیداس بهترین کفش برای تمرین در باشگاه نیستند. انواع مختلفی از کفش ورزشی زنانه آدیداس وجود دارد، اما ویژگی‌های کلی آن عبارتند از:

زیره خمیده برای انعطاف‌پذیری در هنگام فشار دادن، و زیره میانی با بالشتک مناسب برای گام‌های پرانرژی و راحتی در مسافت‌های طولانی است.

کفش

در حالی که اینها ویژگی‌های عالی برای دویدن هستند، اما می‌توانند حرکت شما را در تمرینات مبتنی بر قدرت مهار کنند و حتی اگر وزنه‌های سنگین بلند می‌کنید به دلیل بی‌ثباتی آن‌ها در موقعیت‌های ثابت می‌توانند خطرناک باشند.

برای تمرینات عمومی، بهترین کفش ورزشی زنانه آدیداس قابلیت تنفس دارند و پشتیبانی سبک را با انحنای کم یا بدون انحنا در زیره دارند. این به شما امکان می دهد کف را با تمام پای خود بگیرید و تعادل بهتری در حرکات قدرتی و تهویه ایجاد کنید. یک کفش متقابل تمرینی همه کاره است و جعبه ها را برای تمرینات مختلف بررسی می کند. البته، انتخاب کفش خاص بسته به تمرین شما متفاوت است، بنابراین نوع ورزشی را که انجام می دهید در نظر بگیرید.

به دنبال یک کفش ورزشی زنانه آدیداس با قوس کم یا مشخصات مینیمالیستی باشید که پشتیبانی و تعادل مناسب را برای شما فراهم کند. این کفش‌ها اغلب روی زمین صاف هستند و به شما اجازه می‌دهند در موضع خود ثبات کامل داشته باشید. اگر دوست دارید آن را در باشگاه ترکیب کنید، از وزنه گرفته تا تمرینات وزن بدن و دستگاه های کاردیو، اینها بهترین کفش های تمرینی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.